Projekt „To dáš“ na podporu mladých při vstupu na trh práce

V září 2020 mělo sto sedmdesát jedna studentů naší školy včetně pedagogů jedinečnou možnost setkat se s profesionální koučkou a členkou Mezinárodní federace koučů (ICF). Paní Ing. Jana Hamplová, ACC stejně jako v loňském roce představila projekt To dáš! třetím a čtvrtým ročníkům (včetně nástavbového studia oboru Podnikání). Ten vznikl díky společnostem Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, nadaci Terezy Maxové a podpoře ICF ČR za metodiku, koučink a vzdělávání. Projektem v roce 2019 prošlo několik set studentů středních a vysokých škol a díky zpětným vazbám byl vyhodnocen jako velmi úspěšný.

Pro jednotlivé obory byla na míru připravena interaktivní přednáška, do níž se studenti zapojili jak s dotazy, tak aktivním sdílením svých osobních zkušeností ze života i profesní praxe. Projekt To dáš! spadá do kariérního poradenství a jeho cílem je podpořit mladé lidi při vstupu na trh práce.

V září 2020 mělo sto sedmdesát jedna studentů naší školy včetně pedagogů jedinečnou možnost setkat se s profesionální koučkou a členkou Mezinárodní federace koučů (ICF). Paní Ing. Jana Hamplová, ACC stejně jako v loňském roce představila projekt To dáš! třetím a čtvrtým ročníkům (včetně nástavbového studia oboru Podnikání). Ten vznikl díky společnostem Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, nadaci Terezy Maxové a podpoře ICF ČR za metodiku, koučink a vzdělávání. Projektem v roce 2019 prošlo několik set studentů středních a vysokých škol a díky zpětným vazbám byl vyhodnocen jako velmi úspěšný.
Pro jednotlivé obory byla na míru připravena interaktivní přednáška, do níž se studenti zapojili jak s dotazy, tak aktivním sdílením svých osobních zkušeností ze života i profesní praxe. Projekt To dáš! spadá do kariérního poradenství a jeho cílem je podpořit mladé lidi při vstupu na trh práce.