VIII. ročník - 14. únor 2019

 

Fotky z letošního ročníku naleznete zde.

Dámská kategorie - SOPHISTIC FASHION STYLE - dámský pletený účes, zaplétaný, proplétaný účes ve všech podobách

1. místo SELE PATRIC 

2. místo KAROLÍNA FAITLOVÁ

3. místo TEREZA BRUSCHOVÁ


 

Pánská kategorie - QUIFF HAIR STYLE - pánský střih a účes:

1. místo CHRISTIAN BUŽO

2. místo ANETA ŠKIRDOVÁ

3. místo ANASTASIA INESHINA


Dámská kategorie - FASHION STYLING - modní dámský účes vytvořený foukanou ondulací:

1. místo MONIKA HOLZKNECHTOVÁ

2. místo VERONIKA NEMEŠKALOVÁ

3. místo VERONIKA BARTÍKOVÁ


 

Cena laické poroty:

1. místo MATĚJ PROCHÁZKA

Kosmetická soutěž:

1. místo TEREZA KŘIVÁNKOVÁ



 

VII. ročník - 8. únor 2018

Dámská kategorie - stylový drdol s oslnivou balayage:

1. místo STRUNZOVÁ MIROSLAVA 

2. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA

3. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Pánská kategorie - Pompadour Haircut Style 2018:

1. místo MIROSLAV KOLÁŘ

2. místo ELIŠKA KORFOVÁ

3. místo JAN SEVERIN

Dámská kategorie - Střih a účes:

1. místo BRAŽINOVÁ DIANA

2. místo ŠTĚPÁNKOVÁ HANA

3. místo HODAČOVÁ LINDA

Cena laické poroty:

1. místo URBANOVÁ KRISTÝNA

Cena diváků:

1. místo ŽĎÁNSKÁ SYLVA


 

VI. ročník - 23. únor 2017

Dámská kategorie:

1. místo ANNA SLOUPENSKÁ  Střední škola - COPTH Praha 9

2. místo MATŮŠ BALÁŽ Spojená škola Ružomberok

3. místo ŠTĚPÁNKA SOCHOROVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Pánská kategorie:

1. místo OLDŘICH KOUBÍČEK SOU kadeřnické, Praha - Karlín

2. místo JAKUB ŽUCHA Severočeská střední škola s.r.o. Ústí nad Labem

3. místo NICOLE HANÁKOVÁ Střední škola živnostenská Sokolov

Speciální kategorie:

1. místo VERONIKA BALOGOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

Cena laické poroty:

1. místo JOSEF ŠARIŠSKÝ Střední škola - COPTH Praha 9

 

 

V. ročník - 25. února 2016

Dámská kategorie:

1. místo DENISA REICHLOVÁ Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo KRISTÝNA PETRLÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo KLÁRA LUŇÁKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Pánská kategorie:

1. místo JINDŘICH JANOVSKÝ Střední škola živnostenská Sokolov

2. místo MARIE HETVEROVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo VERONIKA KALLOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

Speciální kategorie:

1. místo EVA HRKOTOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo EVA DONÁTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo KAROLÍNA HERDOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

 

IV. ročník - 12. února 2015

Dámská kategorie:

1. místo MONIKA YATSKANYK Soukromé střední odborné učiliště kadeřnické Praha 2 s.r.o.

2. místo BARBORA FAITLOVÁ SOU kadeřnické, Karlínské nám., Praha 8 - Karlín

3. místo ROMANA PUŇÁKOVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

 

Pánská kategorie:

1. místo KATEŘINA KUČEROVÁ Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o., Praha

2. místo TEREZA CHREŇOVÁ SOU - služeb, Novovysočanská, Praha 9

3. místo MARTIN HORVÁTH Střední škola živnostenská, Sokolov

 

 

III. ročník - 20. února 2014

Dámská kategorie:

1. místo MARTINA RÁŽKOVÁ Střední škola a Mateřská škola o.p.s., Litoměřice

2. místo NIKOLA TAŠKE Severočeská střední škola s.r.o., Ústí nad Labem

3. místo JOHAN ALEKSANJAN Střední odborná škola Litvínov - Hamr

 

Pánská kategorie:

1. místo MELÁNIE BREJLOVÁ SOU služeb, Novovysočanská 5, Praha 9

2. místo TOMÁŠ SOMMER Střední škola živnostenská Sokolov

3. místo MARCELA GERKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

II. ročník - 15. února 2013

Dámská kategorie:

1. místo PATRIK HAGARA Střední odborná škola Litvínov - Hamr

2. místo BARBORA VELKÁ Soukromé střední odborné učiliště Ústí nad Labem

3. místo IRENA KOLÁRIKOVÁ Střední škola obchodu a služeb Teplice

 

 

I. ročník - 8. února 2012

Dámská kategorie:

1. místo ANDREA HAVLÍČKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

2. místo MICHAELA SÁDLÍKOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo JANA ŽEŽULKOVÁ SOŠ a SOU Neratovice

Den otevřených dveří

Vzhledem ke stávající situaci neproběhne Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. V případě zájmu prohlédnout si školní prostory, nás prosím kontaktujte na 412 151...

Změny ve výuce od 25. 11. 2020

Od středy 25. 11. 2020 je na středních školách povolena prezenční výuka teoretického vyučování závěrečných ročníků a prezenční výuka praktického vyučování (odborný výcv...

Školní cukrárna

Školní cukrárna bude otevřena od 23.11. 2020 od 8 -16 hodin Prodej těst na vánoční cukroví Prodej bude zahájen 23. 11. 2020 Vánoční těsta 500g: Vaflové těsto 99 Kč...

Vánoční cukroví

Více informací o vánočním cukroví od našich cukrářek budeme vědět po 20.11. 2020. Včas Vás budeme informovat o možné přiobjednávce. Již nyní je velká poptávka a vzhlede...

Gastro časopis REVUE!

Gastro časopis REVUE!Tak tohle je velká parádaV aktuálním čísle naleznete velmi rozsáhlé povídání o oblíbené soutěži GASTRO LABE!  Naleznete tam také přiložený rec...

Cukrárna

Otevírací doba školní cukrárny je od 8:00 - 16:00 hodinProdej pouze s sebou! Těšíme se na Vás!

Kontaktní telefonní čísla

Po dobu uzavření škol jsou každý všední den od 8:00 do 13:00 v provozu telefonní čísla 412 151 411, 412 151 420.  Tato čísla slouží pro nahlášení vašeho dotazu v...

Změny provozu školy k 14. 10. 2020

Od 14. 10. 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků na střední škole - toto nařízení se vztahuje i na odborný výcvik a praktické vyučování. Výuka praktického vyučování j...