GASTRO LABE

V. ročník - 20. 2. 2020

 

Fotogalerie

KATEGORIE KUCHAŘ - NEJLEPŠÍ BULKA

1. místo MARKO BATOVANJA, JANA ÚRADNÍČKOVÁ - Střední škola gastronomická a hotelová Braník

 

KATEGORIE KUCHAŘ - HAMBURGER

1. místo DAVID HAMRŠMÍD, MARKÉTA PŘENOSILOVÁ - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo VÍT JECH, DAVID KREJČÍ - ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

3. místo  ADÉLA KOVÁŘOVÁ , JAN ŠÍMA - Střední škola obchodu, řemesel a služeb a ZŠ Ústí nad Labem

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo DANIEL SVOBODA - Střední služeb a řemesel Stochov

2. místo ANNA GROŠAFTOVÁ - Střední škola řemesel a služeb Děčín

3. místo  KATEŘINA SVÁROVSKÁ - Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - JARNÍ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo DENISA KASPAREDISOVÁ, KAROLÍNA VAŇKOVÁ - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo PETRA CHALUPOVÁ, ANETA PELÍŠKOVÁ - Střední škola řemesel a služeb Děčín

3. místo SIMONA  MAJDOVÁ, VANESA PUŠKOVÁ - Spojená škola Scota Viatora 8 Ružomberok

GASTRO LABE

IV. ročník - 28. 2. 2019

 

KATEGORIE KUCHAŘ - TELECÍ HAMBURGER

1. místo DOHNAL DENIS, KŘIKAVA LUKÁŠ - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo HAMRŠMÍD DAVID, DOLANSKÝ RADEK - Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147

3. místo  JELÍNEK RUDOLF, HEZL TOMÁŠ - Střední škola služeb a řemesel Stochov

 

KATEGORIE KUCHAŘ - STUDENÝ PŘEDKRM

1. místo DOHNAL DENIS, KŘIKAVA LUKÁŠ - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo VYSKOČIL JAROSLAV, VACEK MICHAL - ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

3. místo  PODRAZIL RAUL, PIYANKOV RICHARD - Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo SYRŮČKOVÁ ELIŠKA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo ÁDÁMOVÁ SÁRA - Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most

3. místo  HORÁK KAREL - Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147


 

KATEGORIE CUKRÁŘ - FILMOVÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo MLÁDKOVÁ LIBUŠE, SKŘÍČKOVÁ MARTINA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo PEŠŤÁKOVÁ TEREZA, POŠÍKOVÁ KRISTÝNA - SŠŘaS, Děčín IV, Ruská 147

3. místo  ČERTÍKOVÁ LUCIE, KODÍTKOVÁ KATEŘINA - SŠ technická, gastronomická a automobilní, Chomutov

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - FILMOVÝ DĚTSKÝ DORT

1. místo LÍSKOVCOVÁ NIKOLA - Střední škola Lomnice nad Popelkou

2. místo MLÁDKOVÁ LIBUŠE - Střední škola Brno, Charbulova

3. místo  JACOLOVÁ DANIELA - Střední škola obchodu, řemesel a služeb a Základní škola Ústí nad Labem

 

 

III. ročník - 22. 2. 2018

KATEGORIE KUCHAŘ - VEGETARIÁNSKÝ HAMBURGER

1. místo VACKO MICHAL, RYCHTECKÝ JOSEF - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo TRNKA DAVID, TOMANOVÁ KRISTÝNA - Střední škola služeb a řemesel Stochov

3. místo  SLAVÍKOVÁ VERONIKA, ŠESTÁKOVÁ LENKA - Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.


 

KATEGORIE KUCHAŘ - STUDENÝ PŘEDKRM

1. místo MARKOVÁ AMÁLIE, DOHNAL DENIS - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo TRNKA DAVID, TOMANOVÁ KRISTÝNA - Střední škola služeb a řemesel Stochov

3. místo  VÍZNER PETR, VRECKO JAKUB - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem


 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo KUBOVÁ NATÁLIE - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo ÁDAMOVÁ SÁRA - Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most

3. místo  DANITOVÁ BARBORA - Střední škola gastronomie a služeb, Liberec


 

KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo HŮRKOVÁ KAROLÍNA, HALUZOVÁ BARBORA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo SRPOVÁ IRENA, STRAUSSOVÁ IRENA - Hotelová škola, Obchodní akademie, Střední průmyslová škola Teplice

3. místo  KRAMÁROVÁ JANA, VAŠKOVÁ BARBORA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - BONBÓNY V BONBONIÉŘE

1. místo KOPČANOVÁ VERONIKA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo TICHÁ VERONIKA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

3. místo  RICHTEROVÁ ADRIANA - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT

1. místo RAJDLOVÁ ADRIANA - Střední škola gastronomie a služeb, Liberec

2. místo LÍSKOVCOVÁ NIKOLA - Střední škola, Lomnice nad Popelkou

3. místo  KDOLSKÁ MICHAELA - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem


 

 

II. ročník - 17. 2. 2017

KATEGORIE KUCHAŘ - KUŘECÍ HAMBURGER

1. místo MATĚJ SEDMÍK, LUKÁŠ RUS        Střední škola služeba řemesel Stochov

2. místo DANIEL POLÁK, JAN ŽÍDEK          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADAM VODVÁŘKA, ALEŠ PĚTÍK   Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

KATEGORIE KUCHAŘ - OBLOŽENÝ CHLEBÍČEK

1. místo TOMÁŠ MARHOUL, JAN POLÍVKA   Střední průmyslová škola a SOŠ gastronomie a služeb Most

2. místo PETR KOLÁŘ, VIKTOR BOŽEK             Střední škola Brno, Charbulova

3. místo ZDENĚK BUCEK, ZDENĚK LISEC       Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo ŠÁRKA VYKYDALOVÁ   Střední škola Brno, Charbulova

2. místo BARBORA DANITOVÁ      Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo LUCIE ADAMOVÁ          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

  

KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo LEA SVOBODOVÁ, TEREZA ANNA BUDSKÁ     Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo VERONIKA HUSLÍKOVÁ, HANA KŮTOVÁ           Střední škola Brno, Charbulova

3. místo AJPKALJEVA BOTAKOZ, ANNA KALOVÁ           Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT

1. místo DENISA BÁRTOVÁ        Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo MICHAELA KDOLSKÁ    Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

3. místo HANA KŮTOVÁ             Střední škola Brno, Charbulova

 

 

I. ročník - 17. 2. 2016

Kategorie kuchař:

1. místo JIŘÍ EICHLER, JAKUB JANSA Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo DANIEL POLÁK, LADISLAV MOCKO Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADÉLA PEŠKOVÁ, KEVIN KYZR Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

 

Kategorie cukrář:

1. místo BARBORA DUPAČOVÁ, BARBORA KADĚROVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo JAROSLAVA LUXÍKOVÁ, KATEŘINA RYCHTAŘÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo SIMONA HAVLÍKOVÁ, DENISA BÁRTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Kategorie číšník:

1. místo BARBORA DANITOVÁ, LUCIE ADAMOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo LENKA HOLFELDOVÁ, IVA JANSOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo JITKA MELOVÁ, FILIP JINDRA Hotelová škola, OA a Střední průmyslová škola Teplice

PF 2021

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2021.

Platnost ISCI karet

Platnost ISIC karet, které končí v prosinci, je automaticky prodloužena do konce ledna 2021.

Výuka od 7. 12. 2020

Od 7. 12. 2020 platí pro školy a školská zařízení 3. stupeň PES. Teorie a praxe učňovských oborů (H obory) probíhá prezenčně podle stálého rozvrhu (rotace je zajištěna...

Den otevřených dveří

Vzhledem ke stávající situaci neproběhne Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. V případě zájmu prohlédnout si školní prostory, nás prosím kontaktujte na 412 151...

Změny ve výuce od 25. 11. 2020

Od středy 25. 11. 2020 je na středních školách povolena prezenční výuka teoretického vyučování závěrečných ročníků a prezenční výuka praktického vyučování (odborný výcv...

Školní cukrárna

Školní cukrárna bude otevřena od 23.11. 2020 od 8 -16 hodin Prodej těst na vánoční cukroví Prodej bude zahájen 23. 11. 2020 Vánoční těsta 500g: Vaflové těsto 99 Kč...

Vánoční cukroví

Více informací o vánočním cukroví od našich cukrářek budeme vědět po 20.11. 2020. Včas Vás budeme informovat o možné přiobjednávce. Již nyní je velká poptávka a vzhlede...