Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2020/21
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2019/20
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2019/20

Celkové umístění Děčínská VLNA 2020


17.2.2020 11:10:34

NURSING NOW - praktický výčes pro zdravotní sestru

 

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Kubešová Martina

  1. SŠOS Teplice, Alejní 880/12

Židelová Natálie

  1. SŠOS Teplice, Alejní 880/12

Grajcárková Květuše

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Heřmanová Dominika

  1. Střední škola - COPTH, Poděbradská 1/179, Praha 9

Žáčková Tereza

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Ficková Markéta

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Žižková Martina

  1. Spojená škola Scota Viatora 8, 034 01 Ružomberok

Macková Erika

  1. SOU kadeřnické Karlínské nám. 8/225, Praha 8 – Karlín

Voglová Adéla

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Sečányová Stěpánka

  1. Spojená škola Scota Viatora 8, 034 01 Ružomberok

Ševčíková Terézia

  1. SOU kadeřnické Karlínské nám. 8/225, Praha 8 – Karlín

Lebedová Adéla

  1. Střední škola gastronomie a služeb Liberec 5, Dvorská 447/29

Kýčková Štěpánka

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Rýzlerová Markéta

  1. SOU a SOŠ Neratovice

Hubičková Sarah

  1. SOŠ Hamr, Mládežnická 236, Litvínov

Luxová Adéla


 

Marie Antoinetta

  1. SOU kadeřnické Karlínské nám. 8/225, Praha 8 – Karlín

Galuszková Eva

  1. Střední škola - COPTH, Poděbradská 1/179, Praha 9

Pikalová Kateřina

  1. SOU kadeřnické Karlínské nám. 8/225, Praha 8 – Karlín

Veselá Tereza

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Račáková Michala

  1. SŠOS Teplice, Alejní 880/12

Popovich Mariya

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Cyrusová Adéla

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Žižková Martina

  1. SOŠ Hamr, Mládežnická 236, Litvínov

Zoubková Karolína

  1. Severočeská SŠ s.r.o., Bělehradská 1523/58, Ústí nad Labem

Rácová Natálie

  1. Severočeská SŠ s.r.o., Bělehradská 1523/58, Ústí nad Labem

Češpivová Tereza

  1. SŠSaS Karlovy Vary, Ondřejská 1122/56

Pitrová Izabela

 

 

Barber style

 

  1. SŠSS Karlovy Vary, Ondřejská 1122/56

Nguyen Tai Du

  1. Střední škola gastronomie a služeb Liberec 5, Dvorská 447/29

Raška Dominik

  1. Střední škola - COPTH, Poděbradská 1/179, Praha 9

Jelínek Jiří

  1. Střední škola - COPTH, Poděbradská 1/179, Praha 9

Peták Tomáš

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Gaži Marcel

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Jabůrek Jakub

  1. Střední škola - COPTH, Poděbradská 1/179, Praha 9

Dominh – Tu

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Birknerová Magdalena

  1. Střední škola gastronomie a služeb Liberec 5, Dvorská 447/29

Schmidbauer Ferdinand

  1. SSOV Industria Litoměřice, Dlouhá 205/20

Háša David

  1. SOU kadeřnické Karlínské nám. 8/225, Praha 8 – Karlín

Nejedlý David

  1. SOŠ Hamr, Mládežnická 236, Litvínov

Bitala Daniel

  1. Střední škola živnostenská Sokolov, Žákovská 716

Uhrinová Barbora

  1. SŠOS Teplice, Alejní 880/12

Machová Justina

  1. Severočeská SŠ, Bělehradská 1523/58, Ústí nad Labem

Poulíček Josef

  1. SŠŘS Děčín IV, Ruská 147

Šafnerová Eliška