Ústecký kraj
youtube facebook
partneři školy: foto Škoda gastronom - gastro vybavení centrum pivovar decin webdesign a tvorba www stránek astera glass JIVA Jirák
Přijímací řízení
Pro školní rok 2019/20
Studijní obory
Čtyřleté s maturitou Nástavba s maturitou
Maturitní zkoušky
Maturitní zkouška ve školním roce 2018/19
Učební obory
Tříleté s výučním listem Zkrácené s výučním listem
Závěrečné zkoušky
Závěrečná zkouška ve školním roce 2017/18

GASTRO LABE

IV. ročník - 28. 2. 2019

 

Repotáž televize RTM+

Fotky z letošního ročníku nalezenete ve fotogalerii.

 

KATEGORIE KUCHAŘ - TELECÍ HAMBURGER

1. místo DOHNAL DENIS, KŘIKAVA LUKÁŠ - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo HAMRŠMÍD DAVID, DOLANSKÝ RADEK - Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147

3. místo  JELÍNEK RUDOLF, HEZL TOMÁŠ - Střední škola služeb a řemesel Stochov

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE KUCHAŘ - STUDENÝ PŘEDKRM

1. místo DOHNAL DENIS, KŘIKAVA LUKÁŠ - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo VYSKOČIL JAROSLAV, VACEK MICHAL - ISŠ hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

3. místo  PODRAZIL RAUL, PIYANKOV RICHARD - Střední škola gastronomie a služeb Liberec

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo SYRŮČKOVÁ ELIŠKA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo ÁDÁMOVÁ SÁRA - Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most

3. místo  HORÁK KAREL - Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - FILMOVÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo MLÁDKOVÁ LIBUŠE, SKŘÍČKOVÁ MARTINA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo PEŠŤÁKOVÁ TEREZA, POŠÍKOVÁ KRISTÝNA - SŠŘaS, Děčín IV, Ruská 147

3. místo  ČERTÍKOVÁ LUCIE, KODÍTKOVÁ KATEŘINA - SŠ technická, gastronomická a automobilní, Chomutov

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - FILMOVÝ DĚTSKÝ DORT

1. místo LÍSKOVCOVÁ NIKOLA - Střední škola Lomnice nad Popelkou

2. místo MLÁDKOVÁ LIBUŠE - Střední škola Brno, Charbulova

3. místo  JACOLOVÁ DANIELA - Střední škola obchodu, řemesel a služeb a Základní škola Ústí nad Labem

 

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

III. ročník - 22. 2. 2018

KATEGORIE KUCHAŘ - VEGETARIÁNSKÝ HAMBURGER

1. místo VACKO MICHAL, RYCHTECKÝ JOSEF - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo TRNKA DAVID, TOMANOVÁ KRISTÝNA - Střední škola služeb a řemesel Stochov

3. místo  SLAVÍKOVÁ VERONIKA, ŠESTÁKOVÁ LENKA - Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE KUCHAŘ - STUDENÝ PŘEDKRM

1. místo MARKOVÁ AMÁLIE, DOHNAL DENIS - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo TRNKA DAVID, TOMANOVÁ KRISTÝNA - Střední škola služeb a řemesel Stochov

3. místo  VÍZNER PETR, VRECKO JAKUB - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo KUBOVÁ NATÁLIE - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo ÁDAMOVÁ SÁRA - Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most

3. místo  DANITOVÁ BARBORA - Střední škola gastronomie a služeb, Liberec

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo HŮRKOVÁ KAROLÍNA, HALUZOVÁ BARBORA - Střední škola Brno, Charbulova

2. místo SRPOVÁ IRENA, STRAUSSOVÁ IRENA - Hotelová škola, Obchodní akademie, Střední průmyslová škola Teplice

3. místo  KRAMÁROVÁ JANA, VAŠKOVÁ BARBORA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - BONBÓNY V BONBONIÉŘE

1. místo KOPČANOVÁ VERONIKA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo TICHÁ VERONIKA - Střední škola řemesel a služeb Děčín

3. místo  RICHTEROVÁ ADRIANA - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT

1. místo RAJDLOVÁ ADRIANA - Střední škola gastronomie a služeb, Liberec

2. místo LÍSKOVCOVÁ NIKOLA - Střední škola, Lomnice nad Popelkou

3. místo  KDOLSKÁ MICHAELA - Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem

Kompletní výsledky a bodové hodnocení naleznete zde

 

 

II. ročník - 17. 2. 2017

KATEGORIE KUCHAŘ - KUŘECÍ HAMBURGER

1. místo MATĚJ SEDMÍK, LUKÁŠ RUS        Střední škola služeba řemesel Stochov

2. místo DANIEL POLÁK, JAN ŽÍDEK          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADAM VODVÁŘKA, ALEŠ PĚTÍK   Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

 

KATEGORIE KUCHAŘ - OBLOŽENÝ CHLEBÍČEK

1. místo TOMÁŠ MARHOUL, JAN POLÍVKA   Střední průmyslová škola a SOŠ gastronomie a služeb Most

2. místo PETR KOLÁŘ, VIKTOR BOŽEK             Střední škola Brno, Charbulova

3. místo ZDENĚK BUCEK, ZDENĚK LISEC       Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

 

KATEGORIE ČÍŠNÍK

1. místo ŠÁRKA VYKYDALOVÁ   Střední škola Brno, Charbulova

2. místo BARBORA DANITOVÁ      Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo LUCIE ADAMOVÁ          Střední škola gastronomie a služeb Liberec

  

KATEGORIE CUKRÁŘ - DĚTSKÁ SLAVNOSTNÍ TABULE

1. místo LEA SVOBODOVÁ, TEREZA ANNA BUDSKÁ     Střední škola řemesel a služeb Děčín

2. místo VERONIKA HUSLÍKOVÁ, HANA KŮTOVÁ           Střední škola Brno, Charbulova

3. místo AJPKALJEVA BOTAKOZ, ANNA KALOVÁ           Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

 

KATEGORIE CUKRÁŘ - SLAVNOSTNÍ DĚTSKÝ DORT

1. místo DENISA BÁRTOVÁ        Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo MICHAELA KDOLSKÁ    Střední škola obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí nad Labem

3. místo HANA KŮTOVÁ             Střední škola Brno, Charbulova

 

 

I. ročník - 17. 2. 2016

Kategorie kuchař:

1. místo JIŘÍ EICHLER, JAKUB JANSA Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo DANIEL POLÁK, LADISLAV MOCKO Střední škola gastronomie a služeb Liberec

3. místo ADÉLA PEŠKOVÁ, KEVIN KYZR Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany

 

Kategorie cukrář:

1. místo BARBORA DUPAČOVÁ, BARBORA KADĚROVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

2. místo JAROSLAVA LUXÍKOVÁ, KATEŘINA RYCHTAŘÍKOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo SIMONA HAVLÍKOVÁ, DENISA BÁRTOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

 

Kategorie číšník:

1. místo BARBORA DANITOVÁ, LUCIE ADAMOVÁ Střední škola gastronomie a služeb Liberec

2. místo LENKA HOLFELDOVÁ, IVA JANSOVÁ Střední škola řemesel a služeb Děčín IV

3. místo JITKA MELOVÁ, FILIP JINDRA Hotelová škola, OA a Střední průmyslová škola Teplice

 

 

 

 

I. ročník - II. místo kat. číšník Lenka Holfeldová, Iva Jansová
I. ročník - I. místo kat. cukrář Barbora Dupačová, Barbora Kaděrová
I. ročník - I. místo kat. kuchař Jiří Eichler, Jakub Jansa